מי שעוסק בפרסום וישווק מי שעוסק בעיצוב או בכול תחום אחר הקשור למדיה, דיגיטל, פרסום וויז'ואל – יודע שבאמצעות שימוש בבנק תמונות אפשר לחסוך כסף, זמן ומשאבים. כיום יש אינספור אתרים מהם אפשר לקנות תמונות במחירים מעולים ורצוי לבחור בנק תמונות איכותי, אמין וטוב. 

מה זה בנק תמונות?

מדובר באתרי אינטרנט או חנויות ברשת שמספקות מגוון רחב של תמונות מוכנות מראש לשימוש. לדוגמא: מי שירצה ליצור אווירה בעיצוב תמונה או מודעה: יוכל להשתמש במאגרי תמונות או בנק המציע אלפי אפשרויות לבחירה! החל מתמונות של שקיעה או של משפחה עד בעלי חיים, תמונות של דמויות שונות או איורים, של חפצים, מרחבים, והרשימה אכן אינסופית. המטרה לספק תמונות שיהיו מושלמות ליצירת כל מסר, החל ממסר בהודעה או אתר אינטרנט בבנייה עד למסרים שיווקיים אחרים ואפילו לכתבות עיתונאיות ומאמרים. 

אז מי מרוויח מזה?

מי שמרוויח מהסיפור הזה הם בעיקר לקוחות שלא רוצים להוציא תקציב רב על יום צילומים. בנק תמונות חוסך שכירת שירותי צילום יקרים, בזבוז זמן על ימי צילומים וימי עריכה, כמו גם גיוס דוגמנים או דוגמניות, מפיקים, מעצבים, מאפרים וכולי. 

באמצעות שימוש בבנק תמונות רבים בעלי העסקים, האומנים, האנשים הפרטיים וכל אנשי המקצוע שיכולים לבחור ויז'ואלים לפי קטגוריות,  גודל, התאמה, אווירה, צבעים וכולי, וכך יכולים לעצב כל אלמנט שיווקי או פרסומי וכל אלמנט אחר כמו הזמנה לחתונה או לאירוע עסקי. אז זה הזמן לחסוך עלויות ולבחור תמונות איכותיות מבנק תמונות.