דיו למדפסת  brother נחשב לאחד הפריטים הפופולאריים ביותר, היות וכל מי שמעוניין באיכות הדפסה גבוהה במיוחד, יבחר לעבוד עם מדפסת מחברת brother. מדובר על חברה מוכרת וידועה, הקיימת בשוק מזה 50 שנה. ניתן למצוא לא מעט סוגים של מדפסות, כולל מדפסות לייזר, מדפסות הזרקת דיו וכמובן מדפסות משולבות. מדפסות אלו יכולות להתאים לשימושן של חברות שונות או לאנשים פרטיים, הזקוקים לכמות גדולה של הדפסות ובאיכות גבוהה יחסית. ניתן להשתמש במדפסת על מנת להדפיס חומר שיווקי, תצלומים באיכות גבוהה ועוד. אך על מנת שהמדפסת תעבוד, יש צורך לרכוש עבורה דיו מתאים, שיהיה באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. אפשר לעשות זאת דרך אתר פרידיו.

דיו למדפסת  brother – יתרונות שחשוב להכיר

מדפסת  brother יכולה להכיל 4 ראשי דיו, הכוללים 3 צבעים: אדום, כחול, צהוב ושחור. המדפסת יודעת להשתמש בדיוק בכמות הצבע הנחוצה, על מנת להדפיס את העמודים הצבעוניים הרצויים לכם. בעוד שמדפסות אחרות גורמות ללקוחות להחליף את כל ראש הדיו, במידה וצבע אחד נגמר, המדפסת הזאת מאפשרת להחליף רק את הצבע הרלוונטי. בצורה כזו, ניתן לחסוך לא מעט כסף, היות ואין צורך להתפשר או לצאת "פראיירים". במקום להחליף את כל ראש הדיו, העולה פי 3 מהצבע שנגמר, ניתן להחליף רק את ראש הדיו שנגמר, דבר שיעלה כ- 30 ₪ בלבד. כמו כן, כדאי לדעת כי לעומת מדפסות אחרות המתמחרות את ראש הדיו השחור במחיר מופקע, ראש הדיו של מדפסת brother עולה כ- 30 ₪ לכל צבע, כולל הצבע השחור.

לסיכום, דיו למדפסת  brother יכול לאפשר לכל אחד לחסוך לא מעט כסף על תהליך ההדפסה. הדבר מאפשר לעבוד בצורה יעילה יותר, לרכוש דיו זול יותר וכמובן לשמור על איכות גבוהה ובלתי מתפשרת.