ניהול דף בפייסבוק מצריך קניית איורים ואלמנטים גרפיים כאלו ואחרים, כדי להשיג תוצאות יפות ועיצובים מתאימים. יש יוצרים ומעצבים שמפיקים תוצרים מעוצבים מהחל ועד כלה – כבר משלב התכנון ועד לשלב הסופי בו האיור מוכן להעלאה בדף הפייסבוק. אך כאשר אתם זקוקים לאיור כלשהו, אין לכם סיבה לחשוב על כל התהליך הזה. אתם צריכים רק למצוא את המקום בו ניתן להוריד איורים לשימוש בפייסבוק.

איפה רוכשים איורים לפייסבוק?

חשוב לדעת שיש אתרים שמכילים מאגרים עצומים של איורים ואלמנים נוספים שמתאימים לשימוש בפייסבוק או לתהליך של בניית אתרים לעסקים. באתרים אלו תוכלו לערוך חיפוש לפי פרמטרים מדויקים שלכם, זאת כדי לדייק את התוצאות ולאתר את האיורים שמתאימים לכם לדף; לפי הנושא, לפי הסגנון, הצבעים והאווירה. המחיר על האיור משתנה מאתר לאתר וכן אופן התשלום. יש מאגרים בהם רוכשים מנוי חודשי שמקנה לגולשים את הזכות להוריד איורים, יש אתרים בהם רוכשים חבילה לפי כמות – X איורים במחיר נקוב מראש.

מלבד האפשרות של קניית איורים ממאגרים יש אופציה למצוא איורים חינמיים. יש כיום לא מעט מאגרים חינמיים, או מאגרים שכוללים אחוז מסוים של איורים ללא תשלום. אמנם לא תמיד המבחר החינמי יענה על הצורך, לא תמיד תמצאו את האיור הרצוי והמדויק לכם, אך יש בהחלט מקרים בהם זה אפשרי ונוח. אך בסופו של דבר דפים עסקיים ואיורים שממלאים תפקיד שיווקי חייבים להיות מתאימים ומדויקים מאוד – כדי שהם ימלאו את התפקיד שלהם כראוי ויעשו את דף הפייסבוק שלכם לאפקטיבי ומעניין עוד יותר. כך הוא ימשוך גולשים נוספים, מתעניינים ועוקבים, ובהמשך התהליך העסק שלכם ימכור יותר לעוד ועוד לקוחות. זו שיטת השיווק המקוונת בפייסבוק והאיורים בהחלט משרתים אותה.