לימוד עיצוב גרפי הפך בעשורים האחרונים לתחום נחשב ופרקטי במיוחד, זאת בשל הצורך ההולך וגובר בגרפיקאים. עיצבו גרפי הוא מקצוע מבוקש בתחום הפרסום בפלטפורמות דיגיטל ושיווק ברשתות החברתיות, וגם בכול הנוגע לעיתונות ומגזינים, יצירת מודעות בפרינט, כמו גם בנושא של עיצוב אתרים,  עיצוב דפי נחיתה, יצירת סרטונים ועוד.

אבל מה צריך לדעת כדי להתחיל להתמקצע בתחום?

מי שרוצה להכיר את התחום מקרוב, חייב שיהיה לו צורך גבוה ביצירת אלמנטים אסתטיים כמו גם רצון לייצר עולם יפה מיוחד ומעניין יותר. לגרפיקאים יש אהבה לצבע וצורות כמו גם לעולם האיור, הקומיקס, הסרטונים ולעולם העיצוב העכשווי.

מי שילמד את התחום ירצה להשפיע על הדרך שבה נראים מוצרים, כמו גם לשנות את עולם השיווק והפרסום באמצעות יצירתיות, חידושים, צבעים ורעיונות חדשים. אנשים שלומדים גרפיקה הם בעלי חוש אסתטי ואוהבים לייצר בכול זמן רעיונות חדשים.

מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי?

בתכנית לימודית כזאת, ילמדו הסטודנטים את היסודות של עולם הגרפיקה, כמו גם את הדרך להתחיל ולעסוק בתחום. בחרו קורס של 107 מפגשים לפחות עם 400 שעות לימוד שימקדו אתכם בתחום הפרסום והמיתוג שמתקיים באמצעות גרפיקה.

לימודים כאלה עליהם לספק לכם את הדרך לעצב דמויות, חפצים, בעלי חיים, ואלמנטים מכול סוג בהתאם לבריף של הלקוח או לצרכים של משרד הפרסום. חשוב לשים לב כי הלימודים כוללים את הדרך לעצוב כרזות ומודעות תוך לימודי איור קלאסי ואף איור דיגיטלי. התלמידים יכירו מושגים כמו טיפוגרפיה וקומפוזיציה וילמדו כיצד מעצבים חווית משתמש.

בחירת קורס עיצוב גרפי

בזמן שאתם בוחרים קורס מתאים באתר https://www.yarokonline.co.il/, שימו לב כי אתם מכירים את כל התחומים שהזכרנו כמו גם דרכים למתג את היצירות שלכם, ליצור פרזנטציות ולעצב אתרי אינטרנט. וודאו כי יינתן לכם ידע לעבודה מול לקוחות אמיתיים תוך יצירת תיק עבודות סטודנטיאלי מושלם. בכך תוכלו ללמוד באופן פרקטי ונכון את יסודות הגרפיקה.