האינטרנט והרשתות החברתיות מאפשרות כל אחד מאיתנו להציע סחורה או שירות ולהשיג חשיפה גדולה ללא צורך באמצעי הפרסום המקוריים והיקרים כמו תשדירי רדיו וטלוויזיה או מודעות בעיתונים. אם אתם מעצבים מוכשרים ומעוניינים למכור ברשת תכשיטים שיצרתם – אתם חייבים לדעת להציג אותם באופן אופטימלי באינטרנט.

כאן אין מדפים בחנויות וגם לא חלונות ראווה ולכן יש חשיבות קריטית לתמונות ולסרטונים שיופיעו באתר שלכם, או במודעה המקוונת שתפרסמו. אמנם כל אחד יכול לצלם ולהעלות תמונה לרשת האינטרנט אבל רק עבודה מקצועית של צלם מנוסה תבטיח לכם מקסימום מכירות והכנסות, וזו, בסופו של דבר, המטרה שלכם.

לפרטים נוספים באתר של הצלם המנוסה, שלומי ברנטל:

https://www.shlomi.net/works_jewelry/

מה מייחד צילום תכשיטים?

צילום נחשבת לפעולה פשוטה ונגישה, אבל צלם מקצועי ובעל ניסיון יודע להפיק תמונות באיכות גבוהה וכאשר מדובר בתכשיטים – תכונה זו חשובה במיוחד מאחר שמדובר בחפצים בעלי ערך אסתטי ואמנותי אשר נועדו לייפות את העונד אותם ולגרום לרושם חיובי בקרב הסובבים אותו.

תכשיטים אינם מזון או מוצר שאתם רוצים למכור אלא מוצרי מותרות ויש בתחום זה תחרות קשה על הלקוחות, מאחר שהשוק מלא בתכשיטים של חברות ושל מעצבים פרטיים. כדי לבלוט ולעורר תשומת לב – צריך להיות ייחודי. תכשיטים בייצור עצמי בעיתובים מפתיעים ותוך שימוש במגוון צבעים מעוררים עניין וגם לקוחות.

מדוע אתם זקוקים לצלם מקצועי

צילום תכשיטים הוא התחמחות בפני עצמה בצילום מסחרי. צילומים מסחריים מודפסים באופן קבוע על ניירות באיכות גבוהה, וזאת כדי למשוך לקוחות, אבל אתם מעוניינים למכור את התכשיטים שיצרתם ולכן יכולים לוותר על המודות ולפרסם באתרי אינטרנט וזירות מסחר. חנות וירטואלית שתפתחו לתכשיטים צריכה לכול מידע מלא על הדגמים השונים וכן על אבני החן שבשימוש והמחירים הנדרשים.

הצד הוויזואלי חשוב במיוחד ולכן צלם מקצועי יידע להבליט את המראה המרהיב של התכשיטים וגם להתאים בינם לבין דוגמן או דוגמנית, במקרה הצורך. צילום חלק ומקצועי, וכן סרטוני וידיאו,  יאפשרו ללקחות הפוטנציאליים לחזות בתכשיטים זוהרים וכך יעלה הסיכוי שהם יקבלו החלטה חיובית ולרכוש אותם.