אם בעבר כיריים היו פועלות רק באמצעות גז, היום ניתן לראות בהמון בתים כיריים אינדוקציה. כיריים אינדוקציה הם בעצם פלטת חימום שעובדת על חשמל במקום גז. לפלטה להבות שמחממות את המשטח ומגיעות לטמפרטורות גבוהות מאוד. כך שניתן לבשל עליהם בצורה טובה ומהירה יותר.

כיריים אינדוקציה הפכו לפופלריים בבתים רבים מאחר והם אינם דורשים כמעט תחזוקה וקלים מאוד לניקוי. בנוסף קל מאוד לבשל עליהם והכנת המזון מתבצעת בצורה מהירה.

אך עם זאת לא עם כל סיר ניתן לבשל על כיריים אינדוקציה. כדאי לדעת עם אילו סירים ניתן לבשל על כיריים אינדוקציה קיים סימון אינדוקציה על סירים.

סימון אינדוקציה על סירים – מה זה אומר?

בבואכם לקנות סירים חדשים לבית ואתם יודעים שאתם הולכים לבשל על כיריים אינדוקציה חפשו סימון אינדוקציה על הסיר. מדובר בסימן חשוב מאוד שעלול למנוע תקלות בהמשך.

ישנם סירים שאסור להשתמש בהם על כיריים אינדוקציה ולכן כדאי לדעת זאת מראש. את הסימון תוכלו לראות בתחתית הסיר. הסימון נוצר על ידי חריטה במתכת עצמה כך שהוא לא אמור להיעלם אחרי שטיפת כלים ובישול או מגע עם אש.

בנוסף באמצעות הסימון תוכלו לקבל אינפורמציה נוספת כמו האם ניתן להכניס את הסיר לתנור או לטבון.

סימון אינדוקציה לסירים – לבעלי עסקים

אם אתם בעלי עסק שמייצר סירים ומחפשים לחרוט על הסירים סימון אינדוקציה תוכלו תמיד לפנות אל חברה באתר https://engravedream.com שמתמחה בסימון אינדוקציה. באמצעות סימון אינדוקציה תוכלו לסמן את הסירים והמחבטות שלכם שמיועדים לשימוש על כיריים מסוג אינדוקציה.

בבואכם לסגור עם חברה שמתמחה בסימון אינדוקציה עליכם לבדוק כי מדובר בחברה שמכירה את התחום על בוריו והיא עומדת בכל התקנים הנדרשים כדי לחרוט ולסמן את הסיר.