הלוגו של העסק הוא דבר די קטן מבחינת מידות וגודל. לוגו לעסקים מתנוסס במיקום קטן יחסית על כרטיס הביקור, על המוצרים, על הקבלות, על המסמכים של העסק וכדומה. אך למרות הגודל של הלוגו, הוא דבר מאוד משמעותי ומאוד משפיע על הנראות של המוצר, על הזהות שלו ועל מה שהוא למעשה מייצג. אם עומד מאחורי המותג חברה ערכית הרי שהמוצר או החברה יהפכו מהר מאוד למוצלח, מצליח משגשג ומרוויח. ברור כי המותג יתעצם הודות לכך וכתוצאה מכל זה המותג יצליח לתפוס נוכחות ומהר מאוד הוא יהפוך להיות מותג מוכר.

מי יעצב לכם את הלוגו?

חשוב לדעת כי גם עיצוב לוגו בזול אמור להיות משהו מקצועי אשר נעשה ביד אומן. לא כל מי שיודע לאחוז במקלדת המחשב ידע להוציא תחת ידיו לוגו וגם לא כל מי שבקי בתוכנות גרפיות ידע באופן אוטומטי צייר לוגו מושלם.

כי כדי לצייר ולאייר לוגו, יש צורך בידע מקצועי, חושב להכיר את הכללים של יצירת לוגו וחשוב לשים לב לכל הניואנסים ההופכים את הלוגו מסתם מילה סתמית ללוגו שמדבר, ללוגו שמשפיע ולכזה שעשוי להפוך למוצר שמדבר.

הלוגו שמדבר בעד עצמו

כאשר אתם פונים אל איש מקצוע מומחה אשר מכיר את הנושא, הוא מומחה בעיצובי לוגו והוא איש מנוסה שיש לו ניסיון בעיצובי לוגו שאכן הצליחו לייצג היטב את המותג אותו הם מייצגים או משרתים.

כי בעיצוב מותג יש כללים ויש הגדרות. יש את מספר הצבעים שמותר להשתמש בהם לצורך עיצוב הלוגו ויש את הצורה. יש את הסלוגן שאמור ללוות את המותג ולהשלים את האמירה שלו. 

אין ספק כי פנייה אל איש מקצוע מומחה עשוי לשנות מקצה אל קצה את הצלחתו של המותג.