קיר עיתונאים, קיר הוליווד או קיר חסויות. מדובר באלמנט עיצובי, מרשים ומקצועי המשמש לצילומים בעיקר אך לא רק. לא פעם אתם רואים מסיבת עיתונאים כאשר הדמויות מתראיונות כשמאחוריהם קיר מסרים. אם זה לוגואים שונים או עיצוב אחר. המטרה היא זהה. הקיר משמש כרקע עבור דמויות המפתח והוא מעביר מקצועיות ופאר. לא פעם אנו נראה בתוכניות בידור, פרמיירות ועוד יפים ויפות מצטלמים כשמאחוריהם כרזה ענקית בהקשר של האירוע בו הם משתתפים. למעשה קיר העיתונאים משמש לצילום האורחים המרכזיים ופחות נראה אותו באירועים אישיים או כנסים עיסקיים.

מה צריך לדעת לפני הדפסת קיר עיתונאים:

ראשית בידקו האם "הקיר" ימוקם בחוץ או בתוך החלל. האם האירוע באור יום או תיאורה מלאכותית. בצילום לרוב מוסיפים תיאורה מה שמשפיע על הרקע. כאשר אתם בוחרים צבעים או גודל פונט, רקע, לוגואים ועוד, מומלץ להתייעץ עם בית הדפוס המפיק עבורכם. כאשר תמנו בפניו את כל התנאים הוא יוכל להנחות אתכם.

את הקיר ניתן לבצע עם רקע לבן או צבעוני אך חשוב לזכור למה הוא משמש. הוא אמור להבליט את הדמות המצולמת לפניו. במידה והקיר יהיה מושקע מידי ועמוס בפרטים יכולה להיווצר בעיה.

הקיר מגיע בגודל סטנדרטי והוא רק שימושי ואף מתגלגל לתוך עצמו כך שהניידות ממקום למקום קלה וגם חיי המדף. תוכלו להשתמש בו מספר רב של פעמים והוא אף לא תופס מקום. במאמר מוסגר נציין כי ישנן התקנות של קיר עיתונאים הדורש התקנה מקצועית. זאת במידה ואנחנו מעוניינים במסגרת עץ או מראה מקצועי יותר. תלוי בתנאי השטח ובדרישות שלנו. מפה מגיעה החשיבות הכפולה של בית הדפוס. הניסיון שלו בהפקה מסוג זה יכולה לחסוך הרבה התלבטויות ובעיקר לספק תוצר מוצלח עבור האירוע שלכם.

לסיכום, קיר עיתונאים מומלץ להפיק רק אצל המומחים לכך תוך התחשבות בתנאי השטח ושעות האירוע. מדובר ב"קיר" ייצוגי המשמש לצילום האורחים/ נואמים. אם זה במסיבת עיתונאים או כנסים. המטרה היא זהה.

בהצלחה!