אחת הדרכים שיכולות לעזור לנו לצורך פרסום עסקים, מוצרים, שירותים ודברים אחרים, הם אמצעי פרסום ייחודים, שונים. קרי, אמצעים שהם לא שלטי חוצות, פליירים, מודעות בעיתונים או שום דבר מסוג זה. כלומר, דברים שהם לא בהכרח שגרתיים, לא דברים רגילים שאנשים מצפים לראות ולקבל כאמצעי פרסום ייחודים. 

למשל, הדפסה על מוצרים מסוגים שונים. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא הדפסה על כוסות. מדובר על פריט אשר נמצא כל הזמן בשימוש, בין אם זה על ידי עובדי המקום ובין אם זה על ידי גורמים אחרים, למשל, על ידי לקוחות, ספקים או אנשים חיצוניים שיכולים להיחשף לכוסות או לקבל אותן. 

הדפסה על כוסות היא שיטה מאוד נפוצה לפרסום עסקים, מוצרים ושירותים. אפשר להדפיס על גבי הכוס פריטים שונים, בין אם זה שם העסק, פרטי התקשרות, סלוגן ודברים אחרים. אפשר כמובן גם להדפיס פריטים נוספים על גבי  הכוס, בהתאם לצרכים ולמה שרוצים לייצר. 

כיצד מדפיסים על כוסות

בשביל לבצע הדפסה בצורה נכונה, צריך לדעת מה בדיוק רוצים להדפיס, כמובן איך עושים זאת ועל איזה חומר ניתן לבצע את ההדפסה. לא על כל סוג של כוס אפשר לבצע את ההדפסה. חשוב לזכור, יש לרענן מדי פעם את ההדפסה, בשביל לרענן את מהות הפרסום וכן את הפרטים השונים שיכולים לעזור ולשרת את קהל הלקוחות. 

חברת דואית הדפסה על מתנות העלתה עבורנו נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה והיא אל מי אנחנו רוצים לספק את הכוסות, האם אנחנו רוצים לספק אותם ללקוחות רגילים, ספקים, לקהל הרחב. אנחנו צריכים לבחון איך הכוסות יכולות לשרת אותנו בתהליך שיווקי, קרי איך הן יכולות לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר בהתאם למה שאנחנו מחפשים.