חולצות מודפסות הפכו פופולאריות כבר באמצע המאה העשרים, ומאז שנות ה60 היה ניתן לראות טישרטים שעליהם סיסמאות ותמונות, או ביגוד מודפס בצבעים פסיכודאליים עד מדים של צוותים שעליהם סמלים ולוגואים של חברות מקצועיות.

הדפסה על חולצות נעשית באמצעות מכונה מיוחדת שעובדת על חום ומטביעה אלמנטים שונים שנצמדים לחולצה באמצעות החום ובכך נשמרים לזמן ארוך.

מומחים בתחום וחברות המומחיות בהדפסה מייצרים מגוון רחב של חולצות מודפסות, החל מכאלה שמתאימות לבית ספר או לתנועת נוער עד לחולצות עבור עובדים כמו גם בגדי עובדים שצריך להופיע עליהם לוגו או טישירטים מודפסים שמתאימים לאירועים מסוגים שונים.

מתי כדאי להדפיס על חולצות?

זה נכון שמי שירצה יוכל להדפיס חולצות לשם שעשוע או עבור  מתנה ואפילו לאירוע כמו חתונה או בר מצווה. אבל מרבית ההדפסות נוצרות בעיקר עבור ארגונים ובתי עסק בהם רוצים לבצע הדפסה על חולצות עבודה. הפעולה נועדה למתג את בית העסק שמעניק מוצר או שירות ולאפשר אחידות של העובדים על ידי לבישת מדים וביגוד שנושא את שם העסק ואת הלוגו ולעיתים גם סלוגן מודפס על חולצה.

כיום אפשר לבצע את הפעולה על מגוון רחב של בגדי עובדים החל מהדפסה על חולצות פולו או על טישירטים, עד מדים של טבחים או מנקים, מדים של רופאים ואחיות, אפשר לבצע את הפעולה על סינרים או כובעים ואפשר לבצע את ההדפסה על מגוון בדים ופריטי לבוש.

כדי לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר בחרו חנות כמו Be Safety שהיא מומחית לבגדי עובדים – בחרו את הביגוד המתאים והזמינו את הלוגו או הסימן וגם את המשפט שתרצו להדפיס על הבגדים. כך תוכלו לפעול על הצד הטוב ביותר.