המדפסת של היום היא הרבה יותר משוכלת ויש בה הרבה יותר פונקציות ביחס למה שהיה לנו בעבר.

אנחנו כאן על מנת ללמוד מעט על המדפסת ועל מה שהיא מציעה ללקוח של שנת 2021.

כי המדפסות מתעדכנות משנה לשנה, משתכללות משנה לנה עד שכבר ממש אי אפשר להשוות את הפעילות של המדפסות שהיו לנו בעבר ושימוש אותנו בנאמנות רבה, למדפסות המשוכללות והחכמות שיש לנו היום.

לפניכם 5 עובדות שאולי לא ידעתם על נושא ההדפסה והמדפסת

  1. הדפסה היום נעשית במהירות רבה. פי כמה וכמה ביחס לקצב ההדפסה שהייתה בעבר.

היום יש לנו מדפסות שמסוגלות להוציא מאה דפים ולעיתים אף יותר תוך דקה אחת בלבד. מה שבעבר היה אורך להדפסת דף בודד או דפים ספורים בלבד.

  1. מדפסת שמזמינה לבד את הטונר – היום יש מדפסות חכמות שיש להן את היכולת לזהות מתי עומד הטונר להיגמר ובאופן אוטומטי המדפסת כבר מזמינה את הטונר. עובדה זו מייעלת מאוד את תהליכי העובדה ואף מונעת את ההיתכנות שהמקום ייתקע ללא טונר חילופי כאשר הטונר במכונה ייגמר.
  2. מדפסת לייזר צבעונית – עד לא מזמן ידענו כי מדפסת צבעונית היא מדפסת שפועלת על בסיס של מחסניות דיו. היום ישנן מדפסת משוכללות ויעילות במיוחד המציעות גם כן את האפשרות של הדפסה צבעונית כאשר המכונות הללו הן מדפסות לייזר והן פועלות באמצעות טונר.
  3. מדפסת משולבת – כיום מעדיפים ברוב רובם של המשרדים כמו גפם בבתים פרטיים, את המדפסת המשולבת. כלומר מדפסת המשלבת גם סורק, גם פקס וגם מכונת צילום. הפונקציה העיקרית היא כמובן המדפסת.
  4. מדפסת איכותית שלא זוללת דיו – כשקונים מדפסת חשוב לשים לב לנתון הזה. כי יש חברות המציעות את המדפסות שלהן במחירים זולים ואטרקטיביים במיוחד, אך רק לאחר שהדיו אוזל במכונת ההדפסה, מתברר עד כמה יקר הדיו של אותה מדפסת ועד כמה יקרה הא המדפסת בחישוב עם הדיו.

אם אתם מחפשם מדפסת איכותית, ישמו לב לנתונים הללו ובחרו את המדפסת שתענה על הדרישות שלכם.