החיים שלנו הפכו להיות חיצוניים יותר. מה זה אומר? שאם בעבר התייחסה האנושות לפן הפנימי, למה שיש בתוך הקנקן ולא לקנקן עצמו, הרי כיום המציאות שונה לחלוטין, ומרבית האנשים רואים ומדגישים את הפן החיצוני. וזה מסביר מדוע אנחנו משקיעים רבות במראה החיצוני של עצמנו ובתיקון פגמים שבעבר אף אחד לא היה מתייחס אליהם. זה נכון לכל התחומים וגם לתחום השיווק והניהול העסקי.

ההצלחה העסקית טמונה במיתוג

כל בעל עסק חפץ להצליח. אבל בעוד בעל עסק אחד משקיע משאבים רבים בפיתוח מוצרים והמצאות חדשות, יש בעל עסק אחר שאמנם מפתח ומחדש, אבל יחד עם זאת הוא מודע לחשיבות הנראות והמיתוג, והוא משקיע סכומים גדולים מאוד וגם המון מחשבה במיתוג של העסק שלו לצד אנשי המקצוע בסטודיו אספקלריא https://www.aspaklaria-studio.co.il. כמובן שבעל העסק שהנראות שלו טובה יותר יצליח למכור הרבה יותר. כי הוא מצליח לשכנע את הלקוחות שיש לו מה למכור ושווה להיכנס ולבחור מהמוצרים המעולים שלו. נכון, ייתכן ובעל העסק השני מציע מוצרים טובים יותר. אבל הלקוחות לא יכולים לדעת על כך.

הלוגו – מה הוא מספר עליכם

בשנים האחרונות הלוגו הפך להיות חלק אינטגרלי מכל בית עסק שהוא. הלוגו מספר על האופי של העסק ועל ההצעות שהוא מציע ללקוחות, על הערכים של בית העסק ועל הייחודיות שלו. ולכן לא פעם מספיק כי הלקוח יראה את הלוגו כדי שהוא יחליט האם הוא מעוניין להיכנס לחנות או לאתר או שהוא מעדיף לוותר על התענוג.

עיצוב מקצועי הוא קריטי

הלוגו מספר עליכם המון. ואם בחרתם לעשות עיצוב לוגו אצל מעצב גרפי מתחיל או לא מומחה בתחום הלוגואים, אתם מספרים לכל הלקוחות שלכם שאתם עסק בינוני ומתפשר, כזה שלא יוכל לעמוד בסטנדרטים גבוהים. מי ייכנס אליכם? לעומת זאת אם תבחרו מעצב גרפי מקצועי, תמלאו בריף יסודי ותעמדו על הערכים שלכם, הלוגו עתיד לספר עליכם בלי מילים ולתת לכל לקוח ומתעניין כל כך הרבה מידע חיובי. זה יקדם אתכם וילווה אתכם הלאה להצלחות הבאות שלכם.