הליך של איטום גגות ביריעות ביטומניות צפוי לכלול לאחריו סיוד של הגג וזאת על מנת להבטיח שהאיטום יהיה הרמטי ויוכל להגן מפני רטיבות גם שנים רבות קדימה. לפיכך יהיה מומלץ לכל אחד מכם לוודא כי הוא בוחר לפנות אל בעל מקצוע אשר נחשב לבעל הבנה מעמיקה בכל נושא האיטום וזאת תוך כדי שהוא איננו מתפשר על איכות החומרים באף שלב.

מתחילים מפריסת שכבות של יריעות ביטומניות

ביצוע הליך איטום גגות ביריעות ביטומניות צפוי להיות כזה שיספק תוצאת איטום מאוד אפקטיבית והרמטית לחלוטין. הסיבה לכך זה עצם העובדה כי מדובר על איטום אשר מבוסס על מספר שכבות וחומרים שונים. יש את השכבה העליונה של הסיוד ומתמחה היריעות יבטיחו שאף טיפה לא תוכל להיכנס לחלל הפנימי של הבית. הרי לא סתם מדובר בשיטת איטום שנחשבת מאוד נפוצה היום. פשוט מדובר בדרך מיטבית להבטיח שכל הנכס יישאר נקי וזאת ללא שום חששות בכל הנוגע לכך.

ביצוע כולל של עבודות האיטום

כאשר ניגשים אל בעל מקצוע לשם כך שיבצע עבודת איטום גגות יהיה מומלץ מבחינתכם לוודא כי הוא אכן יבצע הליך כולל של איטום הגג. כלומר עליכם לברר עמו שהוא יסקור את הגג בצורה מקיפה ולא יפספס אף חלק ממנו. במידה וכך יפעל אזי תוכלו להיות בטוחים כי התוצאה שתבוא לידי ביטוי תהיה עצם זה שהגג יהיה אטום בצורה מושלמת ולא יהיה צורך להתעסק עוד עם נזילות ומטרדים מעין אלה.

אז שימו לב כי אתם פונים אל אוטם גגות מנוסה ומבין עניין וזאת על מנת שיוכל לייצר את שכבת האיטום הנדרשת כבר בזמן הקרוב. התועלת תהיה רבה, ראו באתר http://www.itum-yashir.co.il.