אף אחד לא אוהב שאומרים עליו דברים לא נכונים דברים שקריים, בוודאי כשהדברים האלה פוגעים וגורמים לו נזק. אם הדברים נאמרים בשיחה אישית אז אפשר להתמודד עם זה, אך כשהדברים נאמרים בפומבי והם יוצרים אפקט שלילי, אז צריך לדעת כיצד להתמודד עם הסיטואציה. אחת האופציות היא להגיש תביעה משפטית.

הכוונה לתביעה על לשון הרע, קרי, מצב בו אדם אומר דברים קשים על אדם אחר בפומבי וגורמים לו נזק, בין אם מדובר בנזק אישי, מנטאלי, ובין אם מדובר בנזק כלכלי ואחר. יש אפשרות שהדברים יגיעו לכדי מצב שהמשפחה שלו תתפרק כתוצאה מכך או שיהיה לדברים משמעות הרבה יותר גדולה ורחבה ועל כן, ההתמודדות תהיה הרבה יותר משמעותית.

על מנת להגיש תביעה כזו, יש צורך לשכור עורך דין שמתמחה בתביעת לשון הרע והוצאת דיבה. לשמחתנו אנחנו יכולים למצוא מקורות שונים בהם נוכל להיעזר על מנת לשכור עורך דין שמתמחה בסוג כזה של תביעות, ויחד עם זאת, אנחנו צריכים לדעת כיצד לבחור את האיש הנכון לתפקיד.

כיצד בוחרים עורך דין לתביעות לשון הרע

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את הניסיון שעומד לרשותו. עד כמה באמת הוא מתמחה בסוג כזה של תביעות, ובמקרים דומים לשלנו. אם מדובר במקרה שיש בו חשיפה תקשורתית רחבה, אז אנחנו צריכים למצוא עורך דין שידע להתמודד עם חשיפה שכזו כמו משרד עו"ד אהוד פאי.

שנית, חשוב למצוא עורך דין שידע לא רק לנהל את התיק בצורה נכונה, אלא גם לנהל משא ומתן מול הצד השני. שכן, יכול להיות שנוכל להגיע לפשרות מסוימות מבלי שזה יגיע לבית המשפט. כך נחסוך כסף וזמן.

שלישית, אנחנו צריכים לבחור עורך דין זמין ונגיש לייצג אותנו לאורך כל התביעה.