להתחיל כל פגישה בידיעה שכבר שיחקתם אותה:
כרטיסי ביוקר מיוחדים בהדפסת רטרו משוגעת ומפנקת: אתם מוכנים לכזה דבר?

מנה כרטיס הביקור שלך אומר עליך?
הגעתם לפגישה? לכנס? סתם פגשתם ברחוב מישהו שמעוניןי מפעם לפעם בשירות סחר בפרפרים שאתם מספקים? מצויין. עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים שבתוך הארנק שלכם מחכה הפתעה שתשנה את הכללים: כרטיס בקיור מיוחד. כרטיס ביקור שונה. כריס ביקור שיש לו קטע ואין כזה לאף אחד אחר. אם אתם לא מאמינים שיש כאלו דברים אז אנחנו אלא מאמינים שאתם לא מאמינים כי זה כבר הופך לבייסיק עם השנים. הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים.

מה כל כך מיוחד בכרטיס ביקור?
הוא יכול להיות בצורה מוזרה ומיוחדת הוא יכול להיות עם הטבעה של חותמת בהדפסת רטרו שאין דברים כאלה, הוא יכול להיות על נייר שקוף, אולי יודפס על נייר ממוחזר מיוחד ומי יודע? ייתכן שזה הוא בכלל כרטיס ביוקר עם הדפסת זהב או כסף וייתכן שזה כרטיס ביקור שצריך ביקור רופא. אהה מצחיק כרטיס ביקור רופא, חחח.

מה יעשה את הגרפיקה? אולי אתם אולי דפוס הנצחון
כדי שהעיצוב יצא פרפקט יעזור לכם בהחלט עם תעצבו את הדברים לפני שאתם מגיעים לבית דפוס. מומלץ להיעזר בשירותי מעצבת גרפית איכותית או משרד מיתוג. חוצמזה, אתם בהחלט יכולים לסמוך בית הדפוס (כאשר מדובר בדפוס הנצחון) שיעשה את העבודה הכי טובה ויבין את כוונת המעצב כאשר הוא מכוון אתכם לגדלים, למידות ולנתנוני הפדוס הנכונים: סוג נייר ומשקל, והאם להשתמש בלמינציה, פויל, כסף, זהב, הטבעה של כסף או זהב או כל מה שתאם יכולים להעלות על הדעת.

מה אתם רוצים להגיד על הדפוס שלכם?
אם הצבעוניות חשובה לכם או שזה דווקא הנייר אם אתם צריכים את כרטיסי הביקור שלכם מודשפסים מהיום להיום ואפילו אם הפרמטר העליון עבורכם הוא לקבל את כרטיסי הביקור שלכם עם מאפיינים שעד היום לא הכרתם – תנו לצוות את המשימה ותראו כיצד הוא מתמודד איתה.

הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים בתל אביב – ומה עוד עושים במקום הזה?
הדפסת מדבקות עגולות ושקופות הדפסה של מדבקות שלא ניתן להסיר בחיים וכאלה שדווקא ממש כן. אפשר להדפיס במקום הזה את כל סוגי הקלסרים הממותגים וגם מחברות יפות בהזמנה אישית. מדבקות רשת ששמנים על רכבים ועל ויטרינות וגם אפשר להדפיס שמשוניות מהיום להיום. אפילו אם תרצו להדפיס תעודות (לא ידענו שפתחתם בית ספר, יפה לכם!) אז בדפוס הנצחון הם מדפיסים הרבה מאוד תעודות עם הטבעת כסף וזהב, מסמכים רשמיים ואיכותיים שמרגשים מאוד את האמהות של מי שמקבלים אותם.


מה אני צריך לעשות כדי שיהיה לי כרטיס ביקור מיוחד?

היי, לא הרבה: אתה צריך פשוט לקבוע עיצוב עם הגרפיקאית או המעצבת שלך ובכל מקראה אתה פשוט יכול לפנות עכשיו לדפוס הנצחון והם כבר ידאגו גם לעיצוב וגם לתוכן וגם להכל.
ההדפסה יכולה להגיע במהירות מכיוון שהציוד המתקדם של המקום יודע לעבוד בקצב מבלי להתפשר על גרם אחד של איכות.

מה צריך לעשות כעדי שיהיה לי כרטיס ביקור מיוחד ואיכותי כמו שאין לאחרים?
מתקשרים עוד היום לדפוס הנצחון ומתארגנים 03-6290527.
וואו, אתם תזכרו את ההתרגשות הזו של לפתוח את הארנק ולהגיש למישהו את כרטיס הביקור החדש שלכם לעוד הרבה הרבה שנים..