גננים לפעמים עובדים לבד, אבל גם אם אין לצידם עובד נוסף, תמיד יש להם ברכב, במחסן וביד – כלי עבודה של גננים. אז אילו כלים אתה צריך כדי שתמיד יהיה לך כל מה שגנן צריך?

 

חרמש

אחד מכלי העבודה החשובים של כל גנן. מאפשר כיסוח מהיר של עשבים שוטים בשטחים גדולים וקטנים. אפשר למצוא אצלנו חרמש חשמלי או חרמש בנזין ועוד מגוון סוגי חרמשים לבחור מתוכם את המתאים לכם ביותר.

 

מזמרה

כלי גיזום ידני, קטן, חכם וחיוני. תוכלו למצוא אצלנו מזמרת יד, או מזמרת גובה טלסקופית וגם מספרי גדר חיה, מסור חיתוך עצים ידני וכל מה שצריך כדי לעשות סדר בגינה.

 

מכסחת דשא

אחד הכלים הכי חשובים לגנן, במיוחד אם אתה מטפל בגינות גדולות, עם שטחים רחבי ידיים מלאים בדשא. אצלנו תוכל למצוא מכסחת דשא בנזין, או מכסחת דשא חשמלית וגם מכסחת דשא נטענת. מגון מכסחות דשא לכל צורך!

 

מפוח עלים

הדרך הכי אפקטיבית לנקות כל גינה במהירות ולהפוך אותה למרחב מסודר, נקי ואסתטי. תוכל למצוא אצלנו מפוח חשמלי, מפוח שואב, מפוח נטען ועוד.

 

מסור שרשרת

כלי אפקטיבי וחיוני לגיזום גדר חיה וצמחיה זדורשת גיזום מקצועי. תוכלו למצוא אצלנו מסור שרשרת נטען, חשמלי, או בנזין, מסור טלסקופי נטען ועוד.

 

מגזמת גדר חיה

כלי עבודה חיוני בארגז הכלים של כל גנן, שמטפל גם בגיזום של גדרות חיות ואף מעצב אותן בצורות דקורטיביות. אפשר למצוא אצלנו מגזמת נטענת, מגזמת בנזין וגם מגזמת טלסקופית.

 

מרססים להדברת עשבים

כלי עבודה יעיל ובטיחותי לריסוס עשבים שוטים, בטווח רחב של מחירים ורמות מקצועיות שונות.

 

צרו קשר עוד היום להזמנת כלי עבודה לגנן >> https://www.villager.co.il/