כמעט כמו בכל נושא, קיימים כל מיני סוגים אשר אליהם אתם נחשפים, לעתים בעלי חשיבות רבה ולעתים בעלי חשיבות מועטה, כמו למשל – כשמבצעים בחירה של כורסת טלוויזיה עבור הסלון שלכם הן מבד והן מעור. במאמר זה יוצג לכם כל מיני סוגים של שיש שכדאי לכם ביותר להכיר.

סוגי השיש למטבח שכדאי להכיר

יש כל מיני סוגים של שיש עבור המטבח שלכם שכדאי להכיר – אבן טבעית אשר נחשבת לאותנטית ועלותה גבוהה והיא בעלת תכונה של קשיות רבה, והן יש בנמצא שיש מטרוורטין – אשר מתאפיין בטקסטורה ובנקבובית ייחודית. במדינת ישראל שכיחה היא גרניט פורצלן אשר מורכבת מקוורץ, מקריסטל וכן מגרניט והיא יכולה לשרוד באופן נהדר בפני שריטה וכתמים ומכאן ההתאמה המיטבית עבור המטבח שלכם. ניתן לשים עליה סכין בלי כל בעיה וגם אלמנטים לוהטים. כמו כן, היא ידידותית אל הסביבה ואיתנה מפאת האש, פשוט מאוד לתחזק אותה ולנקות אותה. יש בנמצא גם שיש אוניקס, בעל טקסטורות נחמדות והחן שלה בא לידי ביטוי כאשר עושים בה שימוש כמשטח אשר מעביר תאורה של לד ובצורה זו יואר המשטח וייצור אווירה מסקרנת ואלגנטית במטבח שלכם.

עשיית בחירה בשיש אבן קיסר – הטרנד הכי חם והכי ידוע במדינת ישראל – אבן קיסר הינה חברה במדינת ישראל מרכזית אשר היא בעלת ניסיון בתחום השיש – היא בעלת מוניטין רב בתחום של מטבחים במדינת ישראל והן בתחום הבין לאומי, בפרט בשל משטח השיש עבור המטבח שאותו היא מייצרת. המשטר נוצר מסינרגיה של פולימר ושל קוורץ ופיגמנט עבור קבלה של הרבה טקסטורות ושל הרבה צבעים. התרכובת הזאת הופכת את המשטח לכדי בעל שרידות ואיתן, מכיוון שהוא מהווה משטח סינתטי שאינו טבעי ואף העלות שלו גבוהה בהתאם.

שיש חברון מכונה כך בשל האבן שממנה מייצרים את המשטח והיא באה מאזור חברון אל המפעל לייצור. משטח שיש זה הינו מדומה – הווה אומר – לא שיש שהינו טבעי אלא מעין אבן אשר משויפת ונחצבת עד לשלב של קבלה של נראות שיש שהינו טבעי.