על פניו, עיצוב משרד צריך להתבצע בצורה "מבוגרת ואחראית". הרי לא רק שאנחנו עובדים במקום אלא ישנם לקוחות וספקים אשר מגיעים אל המשרד ומבלים בו זמן מה. אנחנו נרצה שהם ייכנסו אליו וירגישו שהם נמצאים במקום "רציני". על פניו הכל נכון, אך זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להשתמש באמצעים מעט שונים מהרגיל, אמצעים יצירתיים יותר. 

למשל, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של מדבקות קיר למשרדים. בדרך כלל, כידוע, נהוג להשתמש במדבקות קיר לעיצוב חדרי שינה בבית ובפרט חדרי ילדים. אך אנחנו יכולים להשתמש במדבקות קיר גם לעיצוב משרדים וחללים מסחריים מכל סוג שהוא, עלינו רק לבחון את המדבקות הנכונות, בשביל שנוכל לעצב את המקום כפי שאנחנו רוצים, בצורה יפה ומרשימה. 

לפני שנציג כמה דוגמאות, חשוב להבהיר, בטרם אנחנו בוחרים לעשות זאת, יהיה נכון אם נתכנן את המקום ואת העיצוב שלו, וכן אם נדע איך להשתמש במדבקות בצורה אחראית ונכונה. 

איך בוחרים מדבקות קיר למשרד?

ראשית, אנחנו נעשה זאת על פי סגנון ואופי המשרד. יש הבדל בין משרד רופא למשרד פרסום או כל משרד אחר. צריך לציין, גם בהקשר של משרדים אפשר למצוא מדבקות קיר בעיצוב אישי שמתאימות לילדים או קהל צעיר, למשל, אם מדובר במשרד של רופא ילדים, אז נשתמש במדבקות שמתאימות לקהל היעד. 

שנית, אנחנו צריכים לראות כיצד המדבקות משתלבות עם פריטי עיצוב אחרים במקום, בין אם מדובר על ריהוט, תמונות, ציורים ופריטים אחרים. מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון איך המדבקות יכולות להשתלב בצבעים שקיימים במקום, והאם הם מתאימים לאווירה שאנחנו רוצים לייצר. זאת בשביל שנוכל ליהנות מעיצוב מתאים וכן לספק לאורחים שמגיעים אלינו, תחושה מתאימה לשירות שאנחנו מציעים להם.