כל מה שילדים אוהבים לראות בוודאי ישמח אותם לעשות בעצמם, כמו ללמוד ג'אגלינג כמו הליצנים ושחקני הרחוב שהם נתקלים בהם בטלוויזיה או בחוץ. אבל לא רק ילדים ישמחו ללמוד להטוטנות כזאת משום שיש מבוגרים רבים שנושאים אתם חלום כזה מאז ילדותם. כבר כמה שנים אנחנו מוצאים מקומות רבים בישראל שמלמדים את אומנות הג'אגלינג לכל מי שרוצה ללמוד אות ובכל גיל.

יש אתרים שמלמדם זאת, סרטונים ביוטיוב, המדיה החברתית מלאה בחומרים כאלה וכמובן שיש מורים בבתי ספר מיוחדים לג'אגלינג וסדנאות ברמות שונות של כל מי שרוצה ללמוד להטט בחפצים שונים ולא רק בכדורים. 

בית ספר לג'אגלינג

אפשר ללמוד את האומנות הזאת בכמה מקומות, אבל כאשר לומדים אצל אומני קרקס וכמו כן באמצעות מופעי קרקס רחוב, מקבלים גם השראה ורעיונות נוספים ללמוד כישורים נוספים. אפשר ללמוד את האומנות הבסיסית כדי להתמחות בה לעצמכם ואפשר לעשות מזה הרבה יותר מתחביב לשעות הפנאי. הג'אגלינג מלמד את המוח שלנו ואת הגוף הרבה על קואורדינציה ולכן ילדים ונוער שלומדים את זה משפרים הרבה מיומנויות שאפשר להשתמש בהן.

זה לא רק כושר גופני אלא גם גמישות, התמצאות במרחב, תיאום טוב יותר בין העין ליד, התנהלות חיננית יותר והרבה שליטה עצמית ומשמעת עצמית כדי לתרגל ולהיות הכי טוב שאפשר.

ג'אגלינג הוא לא רק משחק

יש הרבה דברים מהנים בלהטוטים כאלה אבל הרבה יותר מכל דבר אחר הג'אגלינג נותן לנו הזדמנות לעשות עם עצמנו דברים שלא חשבנו שנוכל לעשות ולהוכיח שאנחנו יכולים. זהו מעין אתגר אישי שאנחנו נהנים לעמוד בו כדי לשלוט בגוף ובתנועות שלנו טוב יותר ולהצליח לג'אנגל עם כדורים להנאתנו וגם להנאת אחרים. ילדים אוהבים אתגרים כאלה מאוד, וגם מבוגרים ששמחים להרגיש שוב ילדים לשעה קלה.

> קראו עוד מידע ופרטים באתר הבית של איתמר שחקנים!