אם החלטתם לייעל את תהליך מסירת הצ'קים אצלכם בחברה, אתם מבינים שזו החלטה שתחסוך לכם זמן כסף ומאמץ, אתם צודקים. פעולות פשוטות בעסק כמו הפקדת צ'קים יכולים לקחת זמן רב ולהפוך לפעולות מתסכלות שלמען האמת, לא מובילות אתכם לשום מקום.

אז מה אפשר לעשות במקום? להדפיס צ'קים מראש אצל חברת הדפסה שמתמחה בכך ויכולה להוציא לכם את הצ'קים עם הסכום שאמור להיות רשום עליהם, בלי טעויות, בלי לכתוב, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק למסור את הצ'קים לספקים שלכם.

כחלק מתהליך של עיצוב הצ'קים אפשר למצוא מגוון סגנונות שיאפשרו לכם לקדם את המיתוג בעסק באמצעות העסק.

איך עושים את זה נכון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 רעיונות לעיצוב צ'קים:

ישנם כמה סגנונות בצ'קים מעוצבים, המטרה המשותפת שלהם היא להפוך את הצ'קים שלכם לחלק מחבילת המיתוג של העסק.

בכל עסק ישנם פריטים שונים המהווים חלק מהמיתוג של העסק, המיתוג החיצוני. אלו בדרך כלל פריטים שהמאפיינים הוויזואליים שלהם מאפשרים זיהוי של המותג.

בעסק פיזי הפריטים הללו בדרך כלל יהיו שקיות, מוצרים קטנים של המותג עצמו וכדומה. כשמדובר בעסק דיגיטלי זה יהיה בעיקר תמונות שער ברשתות חברתיות, אתר שמציג את צבעי המותג וכדומה.

בעיצוב הצ'ק אתם יכולים לבחור בין עיצוב פשוט שכולל רק את השם של המותג. בדיוק כפי שעל הצ'קים של הבנק שלכם מופיע שם הבנק עם הלוגו, כך, בצ'קים שלכם שאתם נותנים לספקים, אפשר להטמיע לוגו של המותג שלכם.

עיצוב מתקדם יותר יהיה צביעה של הצ'ק בצבעי רקע של המותג. את התכנון והוויז'ואל תצטרכו לעשות אצל מעצב גרפי, רצוי של חברת בית הדפוס שמבצע הדפסת פנקסי צ'קים.