צלם פורטרטים, הוא צלם שיודע להביא את פניו של המצולם קדימה, כך שחזותו תהיה עיקר התמונה ולא התמונה עצמה. תמונות אלה נועדות לצורך ייצוג אנשים, חברות ובעלי תפקידים וכן מנכלים ובעלי תפקיד מכל סוג שהוא.

מה ההבדל בין צילום פורטרט לבין צילום דיוקן?

צילום דיוקן הוא אחד מהז'אנרים הפופולאריים ביותר לצילום, אך יש לו משמעויות רבות שנראות כאילו משתנות מאדם לאדם אחר. אז מה זה צילום פורטרטים, או כפי שהוא מכונה גם דיוקנאות? בואו נסתכל עמוק יותר.

הגדרת צילום דיוקן

ההגדרה הבסיסית של צילום פורטרטים מקצועי היא צילום של אדם או קבוצה בכדי ללכוד את אישיותם של הנבדקים באמצעות תאורה, רקעים ותנוחות. ובכן, זה נשמע די פשוט.

במובן אחד זה אכן כך – פשוט. אתה יודע את מטרתך כשאתה מסתכל על ההגדרה הזו כך. כך זה גם כשאתה רוצה לצלם את אישיות הנושא שלך בתצלום בצורה זו.

הבעיה היא שלכולם יש אישיות שונה זו מזו. אם אתה באמת רוצה לתפוס את אישיותם של הנבדקים שלך, אתה צריך לשנות את הגישה שלך בכל מפגש דיוקן, אחרת התמונות שלך בסופו של דבר יראות כמו תמונות מהתיכון, בקרו באתר צלם פורטרטים מוביל ולמדו עוד בנושא.

מדוע אנו זקוקים לצילומי דיוקן?

להלן שתי הסיבות שבגללן אתם תהיו זקוקים לדיוקנאות. הראשונה היא בגלל קידום אנשים מסוימים בגלריה שלך אותה אתה מתחזק לבד עם עצמך בכדי לשפר את העסק שלך.

השנייה היא, כאשר חברה רוצה להביא את העובדים שלה אל החזית, הרי שהיא תצטרך שאת פניהם יראות אנשים בכמה אופנים. אם על ידי תמונות או על ידי סרטון ערוך.

כאשר זה המצב, הרי שאתם זקוקים לצלם טוב ומקצועי, שיידע להביא את מי ומה שאתם אל הציבור הרחב.