הדפסה על קו KAPA הוא לוח קל משקל עם מרכז מוקצף אך נוקשה יותר מלוח קצף. מרכז הקצף אינו לבן טהור אלא לבן-צהבהב הנראה בקצוות החתוכים. קו KAPA הוא לוח עם כרטיס פנים ולכן אינו עמיד במים ויש להשתמש בו רק בתוך הבית.

הדפסה על קאפה 

מעוניינים להוסיף עניין ויזואלי לחלונות ראווה, משרדים או דוכני אירועים? שלטי לוח הקצף (קאפה) המותאמים אישית, מקלים על יצירת תצוגות עמידות שנראות בצורה נהדרת לאחר השימוש. קראו על תהליך הדפסה על קאפה.

לוחות קאפה, עשויות קצף בעובי 5 מ"מ עם משטח הדפסה מט. סימנים אלה הם מהותיים יותר מהכרזות הממוצעות שלכם, אך הם עדיין קלים וניידים מספיק, כדי להקים ולהוריד אותם מהקיר תוך שניות. בחרו את המראה המתאים ביותר עבורכם.

האם אוכל להדפיס משני צידי השלט?

לא, רק לחזית יש משטח מט להדפסה.

האם אוכל לכתוב על שלטי לוח הקצף שלי?

כן – לקבלת האפקט הטוב ביותר, אנו ממליצים להשתמש בטוש קבוע.

האם אוכל לקבל שלטי קצף עגולים?

אנו מציעים מגוון גדלים עבור שלטי ליבת הקאפה שלנו, אך כולם מלבניים.

האם אוכל להשתמש בשלטים על לוח קצף בחוץ?

אנו לא ממליצים על זה. שלטים קלים אלה אינם עמידים בפני מים או רוח, לכן אנו ממליצים שתגבילו אותם לשימוש מקורה. אם אתם מחפשים אפשרויות ידידותיות לחוץ, אנו ממליצים לשקול את שלטי הפלסטיק להדפסה, קבלו עוד טיפים מבית דפוס מאור ולך.

איך לבחור תמונה להדפסה על קאפה? 

העלו תמונות גדולות, השתמש בעיצוב משלכם או חקרו את מבחר התבניות הניתנות להתאמה אישית מלאה (וצבע מלא). לא משנה מה העדפתכם, טכנולוגיית הדפסת ה- UV תעניק ללוחות הקצף שלכם מראה תוסס ומקצועי, שתוכלו להיות גאים להשוויץ בו.