לא מעט אנשים בוחרים עבור חדר השירותים שבביתם בניאגרות סמויות. בעוד שבעבר ניאגרות לחדרי שירותים היו גלויות ולא הייתה אופציה נוספת מלבד זאת, הרי שכיום  ניאגרות סמויות מהווה טרנד עיצובי, אשר מעניק לכל חדר שירותים מראה אסתטי ודקורטיבי. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת שלא פעם, תיקון של ניאגרה סמויה איננה דבר פשוט וכן, חלקי חילוף של ניאגרה סמויה אינם חלקים שניתן לרכוש בכל מקום. על כן, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך תיקון ניאגרה סמויה חרסה בעת הצורך וכן, לבחור בחלקי החילוף המתאימים לניאגרה סמויה מבחינת האיכות שלהם.

מהי ניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה היא ניאגרה שבעצם לא רואים אותה. הניאגרה מצויה בתוך הקיר ותפקידה הוא לאגור מים על מנת לשחרר אותם בבת אחת בעת הצורך, בכדי לשטוף את האסלה לאחר שימוש בה.  ניאגרה סמויה קרויה גם: מיכל הדחה סמוי. ניאגרה סמויה מהווה ניאגרה מאוד פופולארית בלא מעט חדרי שירותים מודרניים וזאת בשל העובדה שהיא יוצרת חלל גדול יותר, מעניקה מראה נקי ואסתטי לחלל השירותים ומשתלבת באופן הרמוני בעיצוב חדר השירותים. לניאגרה סמויה בדרך כלל משלבים אסלה תלויה ולא אסלה מחוברת לקרקע, דבר אשר מוסיף ממד דקורטיבי ומרשים לחדר השירותים כולו. אם הניאגרה הסמויה שלכם זקוקה לתיקון או להחלפת חלק כלשהו בה, חשוב מאוד שתדעו שלא כדאי לבחור בחלקי חילוף לא מקוריים או באיש מקצוע לא די מקצועי עבור ביצוע תיקון לניאגרה והחלפת חלקים בה.

החלפת חלקים בניאגרה סמויה

תהליך החלפת חלקים בניאגרה סמויה הוא תהליך מורכב יותר מתהליך החלפת חלקים בניאגרה רגילה ולכן, ראשית כל, חשוב מאוד לבחור לצורך תיקון ניאגרה סמויה ולצורך החלפת חלקים בה את איש המקצוע הטוב ביותר בתחום. מלבד זאת, חשוב מאוד לבחור רק בחלקי חילוף מקוריים להחלפת חלקים בניאגרה סמויה שכן, חלקים המהווים חיקוי יכולים להסב נזק בטווח הרחוק או אפילו הקרוב לניאגרה כולה. בטרם בוחרים בחלקי חילוף יש לבחון את האיכות שלהם ואת המקוריות שלהם.