יש לא מעט רגעים בחיים שאנחנו מחכים ומצפים להם, ואין ספק שחתונה היא אירוע כזה. לכן, אם גם אתם החלטתם שאתם רוצים להתחתן, ברור מדוע אפילו הקורונה לא תעצור אתכם. אומנם צריך להישמע להנחיות של משרד הבריאות ולא לסכן את עצמכם ואת האורחים שלכם, אך חתונה זה בהחלט לא אירוע שכדאי לבטל. יתרה מכך, כדאי גם להזמין שירותי צילום אירועים, אפילו אם אתם בוחרים בשירותי צילום מצומצמים לקורונה. 

למה כדאי להזמין צלמים מקצועיים לאירוע? 

למען האמת, זה לא משנה אם האירוע הקרוב והמיוחד שאתם עומדים לחגוג עוד מעט הוא חתונה, בר מצווה או כל חוויה אחרת. מה שבטוח זה שלא כדאי לכם לוותר על שירותי צילום מקצועיים. למרות שלאורחים שלכם יש טלפונים עם מצלמות מאוד משוכללות ומתקדמות, בסופו של דבר זה לא באמת נראה כמו צילום מקצועי. לכן, אם אתם רוצים שיהיו לכם מזכרות יפות מהאירוע, אל תוותרו על שירותיו של הצלם המקצועי. הוא יוכל לתפוס את הרגעים הכי יפים שיש, לצלם אותם ולהפוך אותם למזכרות מהממות ויקרות ערך עבורכם, אז למה לחשוב פעמיים? 

מה באמת משפיע על המחיר? 

אתם עדיין תוהים כמה תשלמו על שירותיו של צלם מקצועי בקורונה? אתם צודקים. אין טעם לבחור ככה סתם את הצלם שגובה את המחירים הכי גבוהים, כי מי בכלל מבטיח שהוא יהיה טוב יותר מאחרים? במקום זה רצוי שתדברו עם כמה אנשי מקצוע שונים, תבינו מהם מה הם מציעים וכך תוכלו לבחור את הצלם הנכון עבורכם, ראו לדוגמה מחיר צלם אירועים. אתם תראו שאחרי שתקבלו את התמונות מהאירוע, לא תצטערו על שהשקעתם בכך. בנוסף, אם תזמינו שירותי צילום מצומצמים שמותאמים לתקופת הקורונה, כמובן שהמחיר הסופי יהיה נמוך לעומת המחיר הרגיל של שירות כזה.