לקראת ברית מילה ההורים טורחים ועמלים על תכנון של אירוע מרגש ומתאים להרכב האורחים ובהתאם לרצונם. בין יתר השירותים הם מבררים גם על צלם לברית. אולי יש מי שיפנה ויזמין כל צלם שהוא שמציע שירותי צילום אירועים. אבל כדאי להבין כי תחום הצילום הוא תחום כל כך מגוון ועשיר. הוא כולל נישות מיוחדות ששונות כל כך זו מזו, למשל: צילום וידאו, צילומי חוץ, צלם מגנטים ועוד. כי אי אפשר להשוות בין צילומי חתונה לצילומי ברית. אמנם מדובר על אירועים, אבל העבודה של הצלם בכל אחד מהאירועים הללו שונה משמעותית.

על צילומי ברית

בברית יש לנו מספר חלקים:

החלק הראשון הוא ההתאספות. כעת התינוק נראה נפלא, חגיגי ומוכן לטקס. כעת כדאי לצלם אותו עם ההורים הנרגשים. כולם עוד נינוחים ושלווים וזה הזמן להנציח את התינוק המקסים ואת ההורים.

החלק השני הוא הוא הברית עצמה. הזמן בו עורכים את הטקס ומלים את התינוק. הסנדק אוחז אותו והמוהל נמצא בשטח. כדאי לצלם את הטקס באופן מתאים אשר יאפשר לנו לזכור אילו אנשים היו נוכחים בשעת מעשה.

החלק השלישי הוא הסעודה. זה הזמן בו ניתן לצלם את האורחים ולהנציח את האווירה שקיימת באולם.

החלק הרביעי הוא ההפעלה שבחרתם להביא לאירוע. גם כאן חשוב יהיה להנציח את הפעילות ואת האורחים נהנים ממנה.

להפקיד את המלאכה בידיים מקצועיות

על מנת שהצילומים יהיו מוצלחים והתמונות ישביעו את רצונכם, חשוב לנו לבחור צלם מקצועי ומתאים שיש לו ידע והבנה בצילום אירועים. ומעבר לכך – ניסיון בצילומי ברית. הניסיון הזה מקנה לו את ההבנה בדבר צילום נכון של הברית. הוא מבין כיצד עומד האירוע להתנהל ואילו רגעים הוא חייב לתפוס. הוא מתחבר לאירוע ולחוגגים, ויודע להטמיע את עצמו בצורה נעימה וטובה. מחד הוא יצלם ויהיה פעיל, ומאידך לא יתפוס את מרכז הבמה, ויזכור מיהם המחותנים של האירוע הייחודי הזה.

לברר ולקבל המלצות

המלצות אצל חברים או מכרים שערכו ברית בתקופה האחרונה תעזור לכם לאתר צלם מקצועי שמתמחה בצילומי ברית. הוא ילווה את האירוע וינציח אותו כרצונכם.

נמצאים שלב אחד קודם? בררו על צלם חתונות!