יצא לי פעם לשמוע מומחה מקצועי שמתעסק ביצירת לוגו לחנויות או בתי עסק. היה מרתק מאוד לשמוע את הניתוח שלו על כל תג ותג שמרכיב את הלוגו ועלך כך מה שלמעשה יש בו בלוגו.

מסתבר כי הכנת לוגו הוא ממש לא ענין של מה בכך ונדרש הרבה ידע ויכולת מקצועית על מנת שהתוצר הסופי אכן יענה על כל הדרישות והלוגו יפאר ויוביל אחריו את העסק או את המוצרים שהוא מציע.

לא מזלזלים בעיצוב של הלוגו

אז נכון שכל אחד יכול לשרבט קשקוש כלשהו שעשוי להיראות ממש כמו לוגו טוב. זה לא תמיד דבר כל כך מורכב ולא מש מסובך להגיע לתוצר הרצוי. אך אם תתנו את הלוגו לאנשי מקצוע אתם עשויים 'לחטף' מבול של ביקורת על כך שהלוגו לא עושי באמת כמו שצריך. האמת היא שאם לא תתייעצו עם אנשי מקצוע כמו צוות אספקלריא ואתם תתחילו לעשות שימוש בלוגו החובבני שלכם, מהר מאוד תגלו כי הלוגו שלכם לא באמת מצליח לייצג אתכם וכמובן שהוא גם לא ממתג אתכם. כי על מנת שלוגו אכן יצליח, חובה להשקיע בכיוון המקצועי והנכון. הכיוון שרק אנשי מקצוע מומחים מסוגלים לנווט אליו.

מי יעצב לכם את הלוגו?

אז אולי הצלחנו להלחיץ אתכם ולהוריד לכם מעט מהביטחון העצמי שלכם, ואתם לא באמת תנסו להתמודד לבד עם אתגר הלוגו, אז זהו שלא זו המטרה אך המטרה היא כן לעודד אתכם להיעזר ולפנות אל אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה על מנת שאלו יסייעו לכם להגיע אל תוצר מקצועי ואיכותי כאחד.

אם הלוגו ייעשה ויעוצב על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום הזה של עיצוב לוגו, הרי שאפשר יהיה לקוות כי אכן התוצאה תשביע רצון ותוכיח את עצמה גם בשטח.