הצמדת תמונה איכותית לכל תוכן משנה את פני הדברים מקצה לקצה ומוסיפה לכך יופי רב. 

אדם קורא את התוכן, מבין ומפנים אך התמונה מעוררת אצלו השתאות, הוא נהנה להביט בה ללא קשר לקטגוריה שאליה היא שייכת. במקרים רבים התמונה תרתק את הגולשים ותשאיר אותם פרקי זמן ארוכים בתוך האתר הספציפי.

שימוש בתמונות ממאגר

שימוש בתמונות ממאגר

בוני אתרי אינטרנט, משרדי פרסום המפרסמים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם וכו' , מבינים את החשיבות הרבה לקיומן של תמונות בכל פרסום של מוצר או שירות.

התמונות משלימות את המידע וכך הלקוח מבין בדיוק על מה מדובר וקריאת התוכן סוגרת את המעגל ומבהירה לו את מלוא הנתונים. ברור לחלוטין שללא התמונה, כל החשיבה הייתה מקבלת זווית שונה והרבה פחות ברורה.

אנשי קריאייטיב, משרדי פרסום בוני אתרים ובעלי מקצוע נוספים זקוקים מדי יום להרבה מאד תמונות כיוון שהם עוסקים בתחומים שונים ומגוונים. ביום אחד הם יעסקו בתחום האופנה לילדים, מנועים למכוניות, זרי פרחים לחג ועוד. הספקטרום הרחב של הנושאים מחייב אותם להשתמש במאגרי התמונות הגדולים הפותחים בפניהם אין ספור אפשרויות בכל קטגוריה. 

במאגרים שיש בהם מאות אלפים ואף מיליוני תמונות, השמיים הם הגבול והעובדים יכולים לבחון כמה וכמה אפשרויות עד שהם מחליטים מה תהיה התמונה המתאימה ביותר לכל מטרה. 

מעבר לתחומי העניין של התמונות, הן חייבות להיות בטיב מעולה וברזולוציה גבוהה כדי שהתמונה תהיה חדה מאד ותשקף בדיוק את ההתאמה בין התוכן לתמונה ללא דו משמעויות.

הימצאותה של תמונה ברזולוציה נמוכה מורידה בבת אחת מערכו של אתר האינטרנט שנתפס כלא מקצועי, לא ממוקד ובוודאי אינו משרת את המטרה. 

המסר מאחורי כל תמונה

המסר מאחורי כל תמונה

קמפיינים פרסומיים הם בעלי תוכנית שיווק אסטרטגית כדי לקדם מותג ספציפי. כל המהלך הוא מדוד ומחושב ובמקרים רבים נעשות כמה פעולות כדי לסקרן ולרתק את הגולשים ובשלב מאוחר יותר הם מגלים הפתעה שייצר המותג, כך מגיעים לפסגה שתוכננה מראש. כל שלב מגובה תמיד בתמונה המתאימה ביותר למסע הפרסום והיא בעלת תפקיד משמעותי ביצירת האווירה הכללית.

לכן קיים צורך במאגר גדול מאד של תמונות המאפשר להוריד את התמונות המתאימות ביותר. במשרדים שבהם קיים שימוש רב בתמונות, הדרך הנוחה ביותר היא רכישת מנוי לפרק זמן של חודש או שנה בהתאם לנוחות של המשרד וכך המאגר פתוח בכל עת ורוכשים את התמונות המוצלחות ביותר תוך שמירה על זכויות היוצרים. 

קטגוריות שונות במאגר התמונות 

בין הקטגוריות הקיימות אפשר למצוא נופים מרהיבים של כל נקודה על פני הגלובוס, יערות הגשם, מפלים שוצפים, חיות בספארי באפריקה, אוקיינוסים, נופים אורבניים בערים הבולטות בעולם וגם אלו המוכרות פחות. 

אלפי תמונות של נשים וגברים בגילאים שונים, בממדים משתנים, אפריקאים שחומי עור מול סינים מלוכסני עיניים, רקדניות סמבה בקרנבל ושבטים החיים כמו לפני אלפי שנים ללא כל שינוי למרות המודרניזציה, כמו כן ילדים וילדות מכל העולם בשלל גוונים ומבטים. והיצע של אלפי תמונות של פריטים שונים כמו פרחים, עצים, מיני מזון, רהיטים, אקססוריז, פריטי אופנה וכל מה שקיים סביבנו.