אחת השאלות הראשונות שכל בעל עסק חדש או בעל עסק אשר מבקש לבצע מיתוג מחדש לעסק שלו, צריך להתמודד איתה היא איזה עיצוב להעניק לעסק ובפרט איזה עיצוב להעניק לשלט של העסק.

מן הסתם, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות, מגוון רחב של עיצובים אשר יכולים להתאים לשלט של העסק שלנו. אך לא כל עיצוב בהכרח יכול להתאים (התייעצו עם חברת שילוט מהיר), בין אם זה למאפיינים של העסק ובין אם זה למה שאנחנו רוצים להציג. לכן עלינו להקפיד על מספר נקודות שיכולות להשפיע על השאלה, איך לבחור עיצוב לשלט של העסק.

לפני שאנחנו נבחר את העיצוב הנכון, חשוב לומר שתי נקודות מהותיות. כאשר אנחנו ניגשים לבחור, מוטב שאנחנו נבחן את כל הנקודות ולא רק נקודה אחת ספציפית. כלומר, חשוב שאנחנו נקפיד ונשים לב איך העיצוב מתבצע, נראה ומשפיע על העסק באופן כללי רחב. הנקודה השנייה היא, עלינו לקחת בחשבון שמדובר בשלט שאנחנו אמורים להשתמש בו זמן רב. אנחנו לא נרצה לשנות אותו לעיתים תכופות. מה זה אומר? אנחנו יכולים לקחת את הזמן, אנחנו יכולים לעשות חושבים, עד שנגיע להחלטה הנכונה.

כיצד בוחרים את העיצוב הנכון לשלט

ראשית, אנחנו צריכים לאפיין את העסק שלנו בצורה נכונה, אנחנו צריכים לדעת מה אנחנו רוצים לייצג, מה אנחנו רוצים להציע ללקוחות שלנו, מה אנחנו בעצם רוצים שהלקוחות שלנו כשהם יביטו על השלט שלנו.

שנית, חשוב שאנחנו נבחן את השילוב של המאפיינים השונים, צבעים, פונטים וכל פרט אחר כמו חומר השלט (בדקו שלטי אלומיניום). שכן כל פרט בשלט ישפיע כך או כך על העיצוב שלו.

שלישית, יש משמעות לגודל של השלט ויש משמעות למיקום בו אנחנו רוצים להתקין את השלט.

ארבע, כשאנחנו מחליטים להתקין שלט לעסק, עלינו לוודא שהוא נבדל מכל השלטים האחרים, עלינו לוודא שהוא מייחד אותו. לא היינו רוצים שהשלט יהיה דומה לשלטים אחרים, היינו רוצים שהשלט שלנו יהיה מסוגל לאפיין את העסק שלנו בצורה ייחודית, כפי שאנחנו מקווים שהלקוחות שלנו ידעו לזהות את הייחוד של העסק מעסקים אחרים.